Jedličkův ústav a školy ilustrace Jedličkův ústav a školy – kvalitní bezbariérová škola, která ucelenou rehabilitací připravuje děti a mládež s tělesným postižením k integraci do života. logo Praha
Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola, V Pevnosti 4, 128 41 Praha 2,
tel.: 241 083 233, e-mail: jus@jus.cz, IČO: 70 87 31 60
ilustraceO nás
ilustraceAktuality z Jedle
ilustraceNaše služby
ilustraceBezbariérové školy JÚŠ
Projekty a pravidelné aktivity
Centrum služeb Vyšehrad
Pronájmy volných prostor
Výběrová řízení a pracovní příležitosti
Podporují nás
Kontakty
110 let Jedličkova ústavu
Fotogalerie
Objednávání jídel
Mapa stránek

Jan Amos Komenský na medaili od ministra školství

 

 

22. dubna 2009 Jedli ocenil ministr školství, mládeže a tělovýchovy Ondřej Liška. Kolektivu pedagogů JÚŠ udělil medaili I. stupně za zlepšování podmínek pro výchovu a vzdělávání handicapovaných a sociálně znevýhodněných žáků.

Medaili z rukou ministra převzal ředitel JÚŠ PhDr. Jan Pičman, který k ocenění řekl:

„Ocenění pro náš tým si velmi vážím. A získávají ho nejen pedagogové, ale samozřejmě i všichni ostatní, kteří jim pomáhají a vytvářejí podmínky prostřednictvím dalších profesí.“

Medaile Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy je nejvyšším resortním oceněním za pedagogickou práci. Předává ji vždy osobně ministr a uděluje se od roku 1997 za významné pedagogické, výchovné, vědecké nebo umělecké působení, dlouhodobé a vynikajícího působení v resortu školství nebo mimořádně záslužný čin při zajišťování a zlepšování podmínek pro výchovu a vzdělávání v České republice.

Ministr Ondřej Liška letos rozdal 83 ocenění, 49 za přínos v regionálním školství, zbytek pak za vysokoškolské vzdělávání. Medaili 1.stupně - stříbrnou - si odneslo 58 laureátů, ostatní pak převzali bronzovou.

Fotografie medaile a průvodní listiny můžete vidět v naší fotogalerii na www.jus.cz
poslední aktualizace 26.02.2010

nahoru