Jedličkův ústav a školy ilustrace Jedličkův ústav a školy – kvalitní bezbariérová škola, která ucelenou rehabilitací připravuje děti a mládež s tělesným postižením k integraci do života. logo Praha
Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola, V Pevnosti 4, 128 41 Praha 2,
tel.: 241 083 233, e-mail: jus@jus.cz, IČO: 70 87 31 60
ilustraceO nás
ilustraceAktuality z Jedle
ilustraceNaše služby
ilustraceBezbariérové školy JÚŠ
Projekty a pravidelné aktivity
Centrum služeb Vyšehrad
Pronájmy volných prostor
Výběrová řízení a pracovní příležitosti
Podporují nás
Kontakty
110 let Jedličkova ústavu
Fotogalerie
Objednávání jídel
Mapa stránek

pronájem divadelního sálu a některých učeben 

Divadelní sál a učebny

Jedličkův ústav a školy nabízí k pravidelnému pronájmu i na jednorázové akce v době mimo vyučování a v sobotu divadelní sál a učebny v budově školy na adrese Praha 4, U Jedličkova ústavu 2.  Budova školy se nachází v klidném prostředí uprostřed zeleně nedaleko hlavního vchodu do NKP Vyšehrad (u Táborské brány) a je dobře dostupná MHD (stanice metra Vyšehrad – 10 minut chůze).

Divadelní sál

Divadelní sál se nachází v prvním patře budovy školy. Jeho velikost je přibližně 5 x 11 metrů a v jeho čele je nevelké pódium s oponou. Velká okna mají funkční zatemňování. Sál lze použít jako volnou plochu například pro cvičení (na podlaze je linoleum), nebo je možné v něm libovolně rozmístit židle, aby ho bylo možno použít k setkáním, společenským příležitostem, divadelním a jiným představením apod. Divadelní sál je k dispozici pro potřeby pronájmu v odpoledních a večerních hodinách a v sobotu, kdy je cena pronájmu výhodnější.


Učebny

Ve školní budově Jedličkova ústavu je rovněž možný pronájem školních učeben. Jedná se o 13 místností vybavených pro výuku (tabule), s volně nastaveným nábytkem. V budově se uživatelé prostor nemusí přezouvat. Místnosti jsou světlé, v klidném prostředí. K dispozici jsou ve všední dny vždy po výuce (od cca 15 hodin), o sobotách, případně o prázdninách a školním volnu. Cenově je zvýhodněn cyklický pronájem oproti jednorázovému. Učebny jsou vhodné pro jazykovou výuku, výuku hudebních nástrojů, semináře, přednášky apod.
Budova školy se nachází v klidném prostředí uprostřed zeleně nedaleko Táborské brány Vyšehradu. Příznivé dopravní spojení zajišťuje metro do stanice Vyšehrad a pak necelých 10 minut chůze.

Možnosti a podmínky pronájmu:

Anna Kronková
telefon: 261 225 005
email: a.kronkova@jus.cz  

Ceník pronájmů v objektech JÚŠ

 
poslední aktualizace 01.02.2023

nahoru