Jedličkův ústav a školy ilustrace Jedličkův ústav a školy – kvalitní bezbariérová škola, která ucelenou rehabilitací připravuje děti a mládež s tělesným postižením k integraci do života. logo Praha
Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola, V Pevnosti 4, 128 41 Praha 2,
tel.: 241 083 100, e-mail: jus@jus.cz, IČO: 70 87 31 60
ilustraceO nás
ilustraceAktuality z Jedle
ilustraceNaše služby
ilustracebezbariérové školy JÚŠ
projekty a pravidelné aktivity
Centrum služeb Vyšehrad
pronájmy volných prostor
výběrová řízení a pracovní příležitosti
Podporují nás
kontakty
100 let Jedličkova ústavu
fotogalerie
Objednávání jídel
mapa stránek

Bazény


Jedličkův ústav a školy nabízí k pravidelnému pronájmu dva bazény. Velký, rehabilitační bazén, se nachází v samostatné budově propojené s budovou školy na adrese Praha 4, U Jedličkova ústavu 2 (stanice metra Vyšehrad, 10 min. chůze). Klienti mohou zaparkovat auto v areálu školy na vyhrazených místech. Druhý bazén se nachází v suterénu budovy Jedličkova ústavu na adrese Praha 4, Na Topolce 1 (vchod přes vrátnici domova mládeže).


Velký rehabilitační bazén v budově školy

Bazén a jeho zázemí se nachází v samostatné budově. Má rozměry 12m x 6m a je 1,20 m hluboký. Je vybaven dvěma protiproudy.  Součástí bazénu jsou i prostředky pro manipulaci s tělesně postiženými klienty. V přilehlém prostoru se rovněž nachází vířivý bazén (cca 4 X 3 m).
Bazén je celkově moderně vybaven, v jeho výbavě je velké množství plaveckých, rehabilitačních a herních pomůcek. Vzhledem k systematické péči o kvalitu vody, je svými hygienickými podmínkami vhodný mj. i pro plavání rodičů s dětmi a rehabilitační a relaxační aktivity. Provoz je od pondělí do soboty.

Kontakt :
Barbora Sobotková
telefon: 241 083 334
email: b.sobotkova@jus.cz  


Malý bazén ARJO

Tento bazén se nachází v suterénu budovy Jedličkova ústavu na adrese Praha 4, Na Topolce 1 (vchod přes vrátnici domova mládeže).  Jeho rozměry jsou 2 x 4 m. Je vybaven pro manipulaci s tělesně postiženými klienty. Svým zaměřením je vhodný ke cvičení, rehabilitaci a plavání s malými dětmi. Bazén je přístupný pondělí až pátek, ve vybraných hodinách, ve kterých není využíván klienty Jedličkova ústavu.

Kontakt :
Barbora Sobotková
telefon: 241 083 334
email: b.sobotkova@jus.cz  

Ceník pronájmů
poslední aktualizace 28.01.2015

nahoru