Kdo by čekal, že poslední akce letošního roku bude jen nenápadným víkendovým „putáčkem“, ten by se pořádně spletl. Je to totiž opravdový „puťák.“ Skupina devíti dětí, z toho pět vozíčkářů doprovázená sedmi ženami a pouze dvěma muži, vyráží za krásami znovu otevřené Jindřichohradecké úzkokolejky.
Na dnešním charitativním Běhu pro Jedličku, který pořádá Nadace Jedličkova ústavu, si náš tým "Vkliduběžci" doběhl pro krásné 2. místo!
Vernisáž v Ta Kavárně ve středu 17. 6. v 15:30hod
Podrobnější informace:
Více o akci →Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies