Vzpomínkový den Díky, pane Jedličko!
V roce 100letého výročí úmrtí našeho zakladatele přinesl nejen historickou rekonstrukci návštěvy prezidenta T.G. Masaryka v Jedli, ale především bohatý program, který si všichni zúčastnění žáci, klienti i zaměstnanci, věříme, hezky užili. A to za vydatného přispění prakticky všech! Plnily se dobově tematické úkoly připravené různými třídami, sportovalo se, byla vyhlášena a oceněna školní výtvarná soutěž o panu Jedličkovi, k tomu všemu hrála báječná kapela Kašpar Band.
K obědu byl guláš pana Jedličky a odpoledne se ještě pekly buřty. Turnaj v dovednostních disciplínách florbalu na vozíku vyhráli naši studenti, klienti a zaměstnanci Týdenního stacionáře TAPKY.
Díky patří všem zapojeným, jmenovitě pak Fundusu Barrandov a panu Tomáši Kapsovi, který v zapůjčeném kostýmu sehrál roli prezidenta Masaryka, a to zcela zdarma a úžasným způsobem, společně s našimi kolegy v dalších rolích.
Vychutnejte si závěr školního roku, s nímž jsme se tímto rozloučili a užijte si prázdniny!
Fotky z průběhu celého dne naleznete v naší galerii